Сили оборони вдарили на ТОТ по залізничних мостах, складу, командному пункту та РЛС

Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ
Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Сили оборони вразили 2 залізничні мости — через річку Айдар і річку Луганчик на Луганщині, що ворог використовує для перекидання військ і підвезення боєприпасів.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.

Також минулої доби українські воїни успішно уразили:

  • склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині;
  • командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного на Донеччині;
  • радіолокаційну станцію "Нєбо" і радіолокаційний комплекс "Скала-М"  у районі Керчі у Криму.

Нагадаємо, ЗСУ знешкодили ще 1 270 російських загарбників, 67 їхніх гармат і 4 РСЗВ.

Читайте також: Сили оборони вдарили по пункту управління БпЛА та БЕКах, а також по центру космічного зв'язку окупантів

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку