Школи з 8 громад Луганщини реалізовуватимуть інноваційний освітній проєкт у сфері дистанційного навчання

У Міністерстві освіти і науки України погоджено заявку Луганщини на реалізацію проєкту на всеукраїнському рівні за темою "Інноваційні освітні практики дистанційної освіти в сучасних умовах регіону". Його впровадживатимуть на базі закладів загальної середньої освіти Луганської області з вересня 2026 року по червень 2029 року.
Про це повідомили у Луганській обласній державній адміністрації.
Метою проєкту є концептуалізація регіональних інноваційних освітніх практик дистанційної освіти та системи цифрової стійкості шкіл Луганської області в сучасних умовах, їхня наукова репрезентація та імплементація адаптивного освітнього середовища, що гарантує безперервність, інклюзивність і якість освітнього процесу.
"Також в рамках проєкту передбачені офлайн-заходи не тільки для педагогів, а й для здобувачів освіти, щоб юні луганці могли поспілкуватися з однолітками та отримати нові знання", — зазначили в ОДА.
Відповідальними виконавцями проєкту є Департамент освіти, культури, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Учасниками проєкту є колективи 11 закладів загальної середньої освіти з 8 територіальних громад:
- Біловодський ліцей "Лідер";
- Білолуцький ліцей;
- Білокуракинський ліцей;
- Гірський ліцей;
- Лисичанський ліцей №17;
- Лисичанський ліцей №27;
- Лисичанський ліцей №28 "Гарант";
- Сіверськодонецька гімназія №10;
- Сіверськодонецький багатопрофільний ліцей;
- Сватівський ліцей №6;
- Чмирівський ліцей.
Нагадаємо, 3 громади Луганщини отримали обладнання для покращення дистанційного навчання.
Читайте також: Луганщина готова ділитися досвідом збереження локальної ідентичності на тлі інтеграції у приймаючих громадах















