СБС вдарили на ТОТ по навчальному полігону підготовки ворожих дронарів і по паливозаправникам (відео)

У Донецькій області оператори 20-ї бригади "К-2" уразили навчальний полігон підготовки операторів БпЛА противника в районі Дебальцевого та цистерну з паливно-мастильними матеріалами в районі Горлівки.
Про це 23 червня повідомили у Силах безпілотних систем Збройних Сил України.
А транспорт і паливозаправники противника на окупованих територіях АР Крим, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей уразили оператори загону "13" 414-ї бригади "Птахи Мадяра", 20-ї бригади "К-2", 412-ї бригади Nemesis та 1-го окремого центру.
"Системне ураження засобів ППО, ударних безпілотників, енергетичної інфраструктури та логістики знижує спроможність противника підтримувати бойові дії та забезпечувати свої угруповання на тимчасово окупованих територіях", — наголошують у СБС.
Нагадаємо, у "Спартані" показали, як палять військові автівки росіян на трасі Донецьк-Маріуполь (відео).
Читайте також: Пробують перебігати поля: окупанти зазнають великих втрат на Костянтинівському напрямку














