
Росіяни використовують штурми вагнерівців на східних фронтах і кидають в бій колишніх вʼязнів
Росіяни використовують вагнерівську техніку наступу на східних фронтах, шкодують техніку і кидають в бій колишніх вʼязнів.
Як передає Східний Варіант, про це в ефірі "Ми Україна" повідомив пресофіцер Луганського прикордонного загону-бригади "Помста" Віктор Пономарьов.
"Насправді тактика малих груп вона вигадана вагнерівцями, так ще в Бахмуті, там в 2023-2023 роках під час оборони вони її використовували вперше. З того часу загалом мало що змінилося. Ворог лізе, там по дві-три людини, доходить до якоїсь точки, до якогось мінімального вкриття і чекає. Доки до них дійдуть ще дві-три окупанта, щоб потім накопичитися, зібратися в якусь групу, там 10 осіб і спробувати кудись там пройти, зробити якісь заходи і так далі. З 2023 року не змінилася ця тактика", - уточнив Віктор Пономарьов.
Пресофіцер наголосив, що переважно в цих групах немає професійних кадрів військових:
"Це переважно мобілізовані або контрактники, які нещодавно підписали контракт, повелися на великі гроші, які їм пообіцяли. Не зустрічали ми дійсно за останній рік будь-яких професійних військових саме в таких малих групах. Саме роль офіцерів армії рф чи командування це скоріше управління. Вони загальну обстановку бачать і розповідають, що помагати.
Проти таких груп найбільш активніше працює будь-яке озброєння, яке може дістати на певну відстань. Це міномети, гранатомети. Звісно, зараз нині дрони, ФПВ-дрони відіграють надзвичайно важливу роль, тому що вони можуть дуже швидко і дуже точно відпрацювати. Це зберігає життя піхоти, яка стоїть на передньому краї. Тому результат таких м'ясних штурмів - багато хто йде і мало хто потрапляє в полон, тому що дуже велика масовість саме цих штурмів після їхніх накопичень. Але наші хлопці працюють", - каже військовий речник.
"На іншому нашому напрямку, на Куп'янському, буквально кілька тижнів тому взяли двох полонених, це були ЗЕКи, їм їх з ув'язнення просто запропонували, кажуть, хочеш, повоюєш там рік і будеш вільний. А потрапили в полон, і це насправді для них один із найкращих виходів, тому що вони залишилися живі, принаймні, і там, можливо, поїдуть додому, і наші хлопці повернуться", - доповів Віктор Пономарьов.
Бронештурми за останній період ворог застосовує рідко:
"В основному це піхота на броні або за підтримки броні, тобто їде "коробочка", везе якусь кількість окупантів, або за ними слідують окупанти, підвозять якомога ближче до наших позицій, вони спішуються і намагаються щось зробити. Масові бронештурми за останній період трапляються достатньо рідко. Переважно як вони добираються на позиції, окрім от таких маленьких груп, бронегруп, це будь-що. Це починаючи від Уазіків, Газельок, Жигулі, зустрічаємо дуже різноманітні і звичайні транспорти, ті ж самі мотоцикли, квадроцикли. Вони використовують будь-який транспорт. Активно до цього працюють міни, власне міни дуже добре працюють, знишкоджують дистанційні, так і в деяких ділянках наші хлопці можуть поближче підходити і мінувати дистанцію", - каже пресофіцер Луганського прикордонного загону-бригади "Помста".
Також: росіяни мобілізують з використанням пропаганди людей з рф і ТОТ для відправки на східний фронт
Також: росіяни продовжують відправляти на фронт східного напрямку колишніх увʼязнених
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.