Розходиться по швах у купах сміття: у так званій "лнр" обговорюють новобудову окупантів "Авіатор"

На ТОТ Луганщини новий будинок від забудовників окупантів вже руйнується та стоїть в купах сміття.
Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомляють ресурси, що пишуть про життя окупантів в Телеграм, зокрема "млнр LIVE Луганск Новости".
В Телеграм люди скаржаться на стан приміщень в новобудові "Авіатор" та вартість квадратури в будинку.
Як відомо з відкритих джерел, ЖК «Авіатор» в окупованому Луганську — це 9-поверховий житловий комплекс від забудовника «Жилстройінвест». Комплекс складається з 5 секцій (розрахованих на 220 квартир), а ціни на нерухомість починаються від ≈ 4 512 000 рублів
Люди діляться світлинами, де вже видно проблеми.
Ресурси окупантів повідомили, що забудовник вважає, що проблеми повязані з "природніми процесами експлуатації і не говорить про порушення".


























