
Ракетним військам і артилерії ЗСУ вдалося створити "Сітку смерті" для окупантів, — Генштаб
На сьогодні близько 90% вогневого ураження російським загарбникам завдають ракетні війська та артилерія ЗСУ. Наразі вдалося створити «Сітку смерті», яка дозволяє ефективно знищувати агресора.
Як повідомляє Укрінформ, про це під час брифінгу «Трансформація Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України» розповів т.в.о. начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу ЗСУ полковник Сергій Баранов.
«На сьогоднішній день близько 90% вогневого ураження противника покладається на ракетні війська та артилерію. Змінюються час, змінюється озброєння, люди, способи і методи збройної боротьби, і якщо ми хочемо наблизити нашу перемогу, маємо постійно адаптуватись, вигадувати нові способи і методи вогневого ураження, вдосконалювати нашу зброю, наші боєприпаси, навички та вміння. І таким чином ми зможемо наблизити нашу перемогу. На сьогоднішній день в ракетних військах і артилерії вдалося створити «Сітку смерті» - це коли засоби розвідки дуже щільно і ефективно працюють разом з засобами вогневого ураження», - повідомив Баранов.
Він додав, що сили оборони використовують концепцію дальнього вогневого ураження і при виявлення противника в глибині його оборони завдають вогневий удар.
Водночас він зауважив, що не завжди артилерія Сил оборони сучасна, українські захисники вимушені використовувати старі зразки озброєнь, однак за рахунок навченості особового складу та за рахунок застосування нових програних продуктів, запровадження автоматизованої системи управління вогнем вдалося скоротити час перебування підрозділів в районах вогневих позицій. Також вдалося покращити ведення розвідки за допомогою нових технічних засобів, і відповідно, зменшити час реакції, підвищити точність вогню, точність визначення установок, що дозволяє гідно відповідати на всі виклики ворога.
За словами полковника, трансформація ракетних військ і артилерії відбувається за кількома напрямками.
«Що стосується самої трансформації ракетних військ та артилерії, це здійснюється за декількома напрямками. В першу чергу - це розвиток самого озброєння, друге – це розвиток систем управління, далі – зміна самої системи підготовки і підходів до неї», - наголосив Баранов.
Він додав, що захисників готують інструктори, які мають бойовий досвід та знають, що необхідно особовому складу на передовій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.