
ПВК Вагнер публічно образили начальника Генштабу ЗС рф за нестачу зброї під Бахмутом, - ЗМІ
Раніше Американський Інститут вивчення війни повідомляв, що російські війська прагнуть оперативної паузи, оскільки їм не вистачає зброї. Артилеристи ПВК Вагнер публічно образили начальника Генштабу ЗС рф герасимова через відсутність снарядів.
Про це повідомляє видання НВ з посиланням на текст журналіста Юрія Бутусова.
Також: спроби росіян захопити Бахмут наближаються до кульмінації, є нестача солдатів і снарядів, – ISW
Своєю чергою, цю заяву підтвердив й сам фінансист ПВК Вагнер пригожин, фактично це була погроза герасимову. Він додав, що «змусить» герасимова діяти. Заява бійців Вагнера записана на тлі порожніх снарядних ящиків до гаубиці, на позиціях під Бахмутом.
Зауважимо, що російські генерали та офіцери вже не вперше зазнавали публічних образ від пригожина і кадирова. Однак в росії, навіть, публічно захистити своїх командирів не можуть.
Армії рф, зкорема й найманцям Вагнера не вистачає зброї. Мова йде про гаубичну артилерію калібру 152 і 122 мм. За отримання снарядів триває гостра конкуренція, і Генштаб ЗС РФ, звісно, в першу чергу розподіляє снаряди для кадрових військ, а не для Вагнера або мобілізованих.
Пригожину гостро необхідна перемога, йому необхідно захопити Бахмут, це дозволить йому показати, що боєздатність його приватної компанії набагато вища, ніж регулярної російської армії, й отримати додаткові ресурси, вплив людей і фінанси. Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, раніше повідомляв, що пригожин влаштував так званий хрестовий похід, щоб захопити Бахмут.
Між угрупованням пригожина та кадирова — власниками приватних армій, та угрупованням міністра оборони шойгу і начальника Генштабу герасимова триває непримиренна боротьба. пригожин і кадиров хотіли усунути шойгу і герасимова, і замінити своїми ставлениками.
пригожин має власні політичні цілі, він хоче обійняти посаду міністра оборони, а начальником Генштабу хоче бачити суровікіна.
«У війні переможе більш ефективне оборонне планування та масове виробництво боєприпасів. Розгортання спільного виробництва в Європі та в Україні, завантаження замовленнями всіх закордонних виробників снарядів та мін, від США до Пакистану, дозволить Україні досягти переваги над російською оборонною промисловістю. Ми маємо доступ до всього світового ринку. Нам необхідно зробити виробництво снарядів та мін абсолютним пріоритетом оборонного планування», — наголошує Юрій Бутусов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.