Підприємиці розповіли про релокацію салону краси з Сєвєродонецька до Івано-Франківська
Ольга Хома багато років працювала в б’юті-сфері, а з 2017 року почала самостійну роботу над відкриттям власного салону краси в Сєвєродонецьку. Пізніше з жінкою почала працювати Оксана Домну. Так підприємиці разом творили “Музу” — таку назву мав простір в Сєвєродонецьку. Сьогодні Ольга та Оксана працюють в Івано-Франківську.
Про це йдеться в матеріалі Східного Варіанта.
Попри насторожені настрої навколо, салон у Сєвєродонецьку продовжував роботу до 23 лютого включно. Ольга розповідає, що тоді її учениця закінчувала курс з професійного візажу, яку вела співвласниця салону. Дівчина переймалась, чи встигне вона завершити його і стати майстром до початку вторгнення. Ольга розповідає, що тоді жили одним днем.
Російська армія обстрілювала Сєвєродонецьк з першого дня повномасштабного вторгнення. Власниця салону Ольга Хома годинами була в укритті, ховаючись від обстрілів. Жінка згадує, що їй вдалось забрати з салону певну кількість речей. Розповідає, що не пам’ятає, як змогла принести додому великі сумки, набиті різним приладдям з місця роботи. 24 лютого жінка ще встигла прибігти до салону, щоб продати клієнтці фарбу, яка залишилась там.
У липні Оксана Домну переїхала до Івано-Франківська, де почала відновлювати свою справу. Спочатку винайняла перукарське крісло і почала так працювати. Пізніше з жінкою сконтактувала Данська рада, яка раніше в Сєвєродонецьку надала Оксані грант. Вони запропонували податись на грант на відновлення справи. Співвласниця салону подалась. І коли відповідь була позитивна, то Ольга й Оксана обговорювали, як відновлювати справу в новому місці. В той час Ольга саме поверталась з Греції.
До салону почали приходити місцеві ЗМІ Івано-Франківська і розповідати про відновлену справу сєвєродончанок. Так про салон дізнавалось все більше людей і почали з’являтись перші клієнти. Це були жінки, які переселились з інших міст та клієнтки, які переїхали з Сєвєродонецька в Івано-Франківськ. Далі спрацювало сарафанне радіо і все більше людей дізнавалось про роботу релокованого бізнесу з Сєвєродонецька.
Також в салоні працює перукарка Віра Поліщук. Жінка двічі переселенка: спочатку з Горлівки, потім — зі Слов’янська. Віра знайшла сторінку салону в інстаграмі й написала, що хоче тут працювати.
У Сєвєродонецьку салон мав назву “Муза”. Приміщення, яке жінки орендували для відновлення своєї справи вже мало назву “Сім-сім”, до якої була прив’язана гугл-мітка, телефони та інша інформація. І жінки вирішили залишити цю назву собі.
Читайте: Веган-пайки для ЗСУ: як військові Луганщини та Донеччини отримують рослинну їжу
Читайте повністю матеріал: "Спільнота Відновлення": як працює релокований з Сєвєродонецька салон краси "Сім-сім"
“Спільнота Відновлення” — засноване "Східним Варіантом" ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до “Спільноти відновлення” та підтримайте Східний Варіант донейтом.