Підприємниця з Луганщини проводить онлайн-навчання з пошиття іграшок
Підприємниця Катерина Макогон з Лисичанська, що на Луганщині, до новорічних свят розробила викрійки тигра. Майстриня пропонує їх придбати та пошити власноруч іграшку вдома.
Виготовленням портретів тварин (скульптур) Катерина займається десять років, йдеться на сторінці Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" у фейсбуці.
Торік Катерина взяла участь у менторській програмі Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Менторка курсу Олена Набокова порадила розвивати розробку навчальних програм та викрійок з пошиття скульптур тварин. Зараз у доробку Катерини кілька відеокурсів - про кота, бульдога, єдинорога, єнота, оленя. Продає ці моделі через платформу “Etsy”.
“2022-й рік – рік Тигра, люди готуються до свята, прикрашають свої оселі та торговельні центри. Тож я розробила викрійки тигра та пропоную їх придбати, щоб власноруч пошити таку іграшку. Зараз викрійки купують клієнти через платформу “Etsy”. Мій шаблон допоможе у виготовленні такого подарунка”, - каже майстриня.
А у Лиcичанському краєзнавчому музеї можна сфотографуватися із тигром, якого пошила Катерина. Ця скульптура велика – два метри довжиною, важить 15 кілограмів. Цей тигр - найбільший з усіх, які виготовляла майстриня.
Читайте: Вовк, заєць і кіт: підприємниця з Луганщини перемогла в Міжнародному конкурсі іграшок
“Тигр та інші тварини, виконані у такому стилі, коштують від тисячі євро. Я їх називаю портретами тварин, адже вони повторюють природні розміри та вигляд тварини. Зазвичай їх замовляють клієнти із США та країн Європейського Союзу. Щоб зробити такий портрет тварини, я працюю кілька місяців. Спочатку роблю викрійку, потім пластиковий каркас. В інтернеті завжди шукаю багато фото, щоб максимально точно передати колір тварини, лапи, хвіст – це все важливі деталі, саме вони створюють образ тварини, наближений до природи. Якщо такі скульптури замовляють власники тварини, мені надсилають фото”, - каже майстриня.
Також до свят Катерина відкрила доступ до відеокурсу зі створення колекційних іграшок на своєму YouTube каналі. Підписуйтесь та створюйте унікальні подарунки разом з майстринею: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMaYRGJ1RjSQNnfiEyB8JWFq6RsV88dw8
Читайте: «Творчість перетворити на прибуток»: як підприємниця з Лисичанська створює дивовижні іграшки