
Перша україномовна школа Маріуполя зруйнована на 70%, - міськрада
Наразі школа зруйнована на 70%. Окупанти не збираються відновлювати заклад освіти.
Про це доповідає Міськрада Маріуполя
Читайте також: у окупованому Сєвєродонецьку користуються попитом пункти прийому металу
А ще за 8 серпня війська рф поранили 2 жителів Донеччини
«У нас була розроблена Стратегія розвитку школи до 2026 року. Але 24 лютого довелося її закрити. 10 березня на заклад росіяни скинули авіабомбу», - заступниця директора Тетяна Ступак.


Опорна школа №66 була відкрита у 1990 році. Вона стала першою україномовною школою міста. Із самого початку цей заклад був одним з найпрогресивніших, поглиблено вивчалися іноземні мови.
У 2018 році тут провели капітальний ремонт та закупили новітнє обладнання. Для навчання дітей використовували найсучасніші підходи. Попереду було ще багато планів. Якби не повномасштабне вторгнення росії в Україну.
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.