
Переселенці з Лисичанська у Дніпрі шиють одяг для військових
У Києві пройшла виставка "Схід-Експо", мета якої презентувати та обʼєднати підприємців, діяльність яких постраждала через війну. У виставці взяли участь багато підприємців з Донецької та Луганської областей. Вони розказали Східному Варіанту, як відновили роботу те де працюють зараз.
Про це йдеться у матеріалі Східного Варіанта.
Дмитро та Марія Косілкини з Лисичанська. Під час активних бойових дій на сході у 2014 році виїжджали до Кам’янець-Подільська, думали там залишитися жити. Але підйом патріотизму та бажання розвивати рідне місто підштовхнуло повернутися та почали працювати над власною справою.

Швейне виробництво дитячого верхнього одягу «Be Easy» родина запустила у 2015 році.
З початком повномасштабного вторгнення Дмитро та Марія почали волонтерити, паралельно намагались вивезти обладнання з Лисичанська, поряд з яким вже точилися запеклі бої.

"Ми виїхали у березні минулого року до Дніпра, думали через 2-3 тижні повернутися, тому спочатку не вивозили своє обладнання. Наприкінці квітня чоловік поїхав за обладнанням, держава запропонувала програму релокації через “Укрпошту”. І з серпня почали набирати людей, відновлювати роботу. Коли волонтерили, допомагали й цивільним, і військовим. І хлопці приходили та говорили: “А пошийте нам те, а пошийте те”. Ми ремонтували, переробляли знімали мірки”, – пригадує Марія.
Спочатку подружжя виготовляло військовий одяг, а ближче до зими – повернулись й до виробництва дитячого зимового одягу.
Читайте повністю матеріал: Від м'яких іграшок до 3D-технологій: як пройшла виставка "Схід-Експо 2023".
Читайте також про Тетяну Нещерет родом з Сєвєродонецька, яка відновила діяльність з йоги у Києві, стала амбасадоркою “Спільноти відновлення” та лауреаткою відзнаки “Незламні зі сходу”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.