
Панчішна фабрика з Рубіжного в'яже шкарпетки для українських брендів
Через відключення електроенергії, Рубіжанська панчішна мануфактура, яка наразі відновлює виробництво у Львові, втрачає частину замовлень. Усі їхні в’язальні верстати електричні, тож частково простоюють в умовах аварійних та екстрених відключень електроенергії.
Про це пише у фейсбук Проєкт USAID "Економічна підтримка України".
“Замовлень маємо багато, але більшості клієнтів маємо відмовляти, бо зараз працюємо нестабільно через постійні відключення електрики. Зараз наш основний замовник - це українська компанія “Dodo Socks”, трохи в'яжемо для “Sammy Icon”, “Griffon Socks”, - розповідає комерційна директорка підприємства Ольга Ушакова.
Попри це, коли є електрика, рубіжани працюють. Аби мати можливість працювати без перебоїв, зараз шукають потужний генератор.
“Для виробництва потрібен потужний генератор - не менше 100 кВт, такий коштує до 1,5 мільйона гривень, а це для нас зараз досить велика сума. Тож працюємо над цим питанням, шукаємо можливості, як купити такий генератор”, - говорить пані Ушакова.
Зараз у компанії є двадцять верстатів, які закупили за позику від компанії “Dodo Socks”, на них в'яжуть і теплі шкарпетки, і з новорічними малюнками, і патріотичні - все, що замовляють клієнти, відтворюють у цеху. Зараз розробляють теплі трекінгові шкарпетки, планують запускати їх у виробництво.

“Кожен запуск станків — це години налаштувань та тестових взірців. А кожна аварійна зупинка завдає шкоди обладнанню, ламає голки, які доводиться міняти. Раніше на випуск партії шкарпеток нового дизайну йшов місяць, зараз цей час збільшився у 4-5 разів. На жаль, така реальність роботи виробництв в умовах війни. Але ми вдячні за можливість працювати! А випуск кожної новинки — це наша спільна перемога над злом” , - говорить Марта Турецька – власниця компанії “Dodo Socks”.
Нагадаємо, у березні обстрілами російських військ було знищено сучасне виробництво Рубіжанської панчішної мануфактури на Луганщині. Там було близько ста в’язальних верстатів, на виробництві працювали 160 людей. З літа компанія відновлює роботу у Львові.
Проєкт USAID “Економічна підтримка України” оплатив річну оренду виробничого приміщення у Львові, щоб допомогти компанії швидше відновити роботу. Зараз на підприємстві працюють 27 людей, більшість з них – переселенці з Луганщини. Станом на грудень виробництво вдалося відновити на 20%.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.