Основним маршрутом переміщення військового транспорту ворога стала північ Донецької області

Переміщення військової техники рф. Скрін з відео Петра Андрющенко.
Ворог змінив "пріоритетний напрямок" переміщення своєї техніки. Основним маршрутом стала північ Донецької області.
Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко.
"Військові переміщення. Підсумок тижня. Змінився пріоритетний напрямок. Основним маршрутом переміщення військового транспорту стала північ Донецької області. При цьому росіяни намагаються рухатися переважно ввечері невеликими колонами маршрутом через Новоазовськ і далі “старим донецьким шляхом”. Альтернативно використовують напрямок через с. Сартана та інші населені пункти місцевими дорогами. Практично кожен транспортний засіб, що перевозить особовий склад або боєкомплект, супроводжується малими вогневими групами (МВГ). Усі паливозаправники через Маріуполь проходять виключно в конвоях та під охороною МВГ", — повідомив Петро Андрющенко.
Та додав:
"Окремо варто наголосити на суттєвому сповільненні військових переміщень — як за кількістю транспорту, так і за його якісним складом. Загальний висновок: росіяни продовжують адаптувати логістику до постійної загрози ударів, зменшуючи розміри колон, посилюючи охорону та уникаючи прогнозованих маршрутів. Водночас інтенсивність переміщень демонструє ознаки зниження, що може свідчити як про накопичення ресурсів, так і про зростання проблем із забезпеченням та безпечним перекиданням резервів".
Паливна криза на ТОТ: у ”днр” бензин є лише на двох заправках
Ситуація з наявністю пального в так званій ”днр” на ТОТ Донеччини станом на ранок неділі залишається скрутною. Як повідомляє Східний Варіант, про це повідомляє ресурс, що пише про життя оккупантів в Телеграм ”ЧП Донецк” ”Як повідомляється, бензин є лише на двох автозаправних станціях у Донецьку. Згідно з відкритими даними, на обох заправках у наявності лише АІ-95, на одній із них також є дизельне пальне. АІ-92 та АІ-100 поки що не спостерігаються”, — йдеться у повідомленні. Багато АЗС відкри

В так званій ”лнр” посилився дефіцит лікарських засобів
У так званій ”лнр” вже давно утворився дефіцит лікарських засобів. Як у медичних закладах, так і в аптеках. Про це повідомляє Луганська обласна державна адміністрація ”Загарбники значно зменшили поставки відповідних препаратів на окуповану Луганщину. Проблемою є навіть виписати звичайний рецепт на безоплатне забезпечення ліками. Так, на Новоайдарщині жінка з інвалідністю, б’ючись об російський безлад, для вирішення питання вимушена була звернутися до силовиків. І лише за півроку змогла отрима

















