
Німеччина надає додаткові 17 мільйонів євро на житло для ВПО
Гарні новини. Підписана угода про виділення додаткових 17 мільйонів євро на пільгові житлові кредити для внутрішньо переміщених осіб.
Про це повідомляє офіційний канал Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Сьогодні, 7 грудня, між Урядом України в особі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву і німецьким банком KfW підписана відповідна угода.
Йдеться про виділення додаткових 17 мільйонів євро на пільгові житлові кредити для внутрішньо переміщених осіб. За рахунок зазначених коштів у 2024 році планується видати приблизно 400 нових пільгових житлових кредитів.
«Ми із задоволенням продовжуємо нашу співпрацю з Україною у сфері пільгових житлових кредитів для українських внутрішньо переміщених осіб. Першу частину цього проєкту на загальну суму 25,5 мільйонів євро було успішно впроваджено протягом 2021-2022 років. Разом із нашими українськими партнерами ми дуже швидко побачили, що цей проєкт викликав значну зацікавленість. Саме тому сьогодні ми оголосили про додаткову підтримку у вигляді 17 мільйонів євро. Цей грант є складовою німецько-українського співробітництва задля розвитку, загальна сума якого лише у 2023 році становила понад 600 мільйонів євро», — зазначив постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Тім Пранге.
Підтримка українців під час війни – це абсолютний пріоритет для банку KfW, тому установа продовжить стояти поруч з Україною та її громадянами, зазначив директор Представництва KfW в Україні Лоренц Ґесснер:
«У результаті війни багато громадян України були змушені покинути свої домівки й стати внутрішньо переміщеними особами. Для більшості з них питання житла є найбільш важливим, тому ми готові підтримати Україну та її населення додатковими грантовими коштами, що надаються Урядом ФРН».
Проєкт із надання пільгових іпотек ВПО працює вже декілька років і гарно себе показав, зазначили у підсумках зустрічі.
Також, читайте наші тексти: майбутнє із залишків: як ресайклінг будівельних матеріалів змінить відбудову Донеччини та Луганщини
Та: "Інвестиція у ваше майбутнє": як США допомагають відновленню Донеччини та Луганщини
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.