Енергетики повернули світло до 224 населених пунктів на Донеччині

На Донеччині через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 5,7 тисячі абонентів
https://depositphotos.com/ua

За минулий тиждень, з 9 по 15 вересня енергетикам на Донеччині вдалося повернути світло жителям 224 населених пунктів, знеструмлених внаслідок активних бойових дій в регіоні.

Про це повідомляють ДТЕК Донецькі електромережі

Понад 319 тисяч родин знову мають доступ до електропостачання.

"Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!" — зазначається у повідомленні.

Також: ватажок на окупованій Донеччині визнав, що Маріуполь, Ясинувата та інші міста не готові до опалювального сезону

Також: Україна і Франція обговорили проекти фінансової допомоги та відновлення

https://www.youtube.com/watch?v=7eqxRK2J6ew&t=24s&ab_channel=%D0%A1%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9%D0%92%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BD%D1%82%7C%D0%92%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%82
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
Енергетики повернули світло до 224 населених пунктів на Донеччині