Начальниця залізничної станції Старобільська допомагала окупантам у перевезенні військових вантажів

Старобільськ
фото: travels.in.ua

Начальниця станції Старобільськ на Луганщині перейшла на бік окупантів та допомагала росіянам вивозити українське зерно, транспортувати військову техніку й особовий склад військ рф. 

Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Встановлено, що весною 2022 р. начальниця станції «Старобільськ» регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» добровільно погодилась на кадрову пропозицію окупантів. Вони «перепризначили» зловмисницю на посаду начальника станції Старобільськ у «гуп лнр «Луганская железная дорога».

У 2023 році зрадниця провела інвентаризацію та передала окупаційній адміністрації рф матеріальні активи та інші цінності АТ «Укрзалізниця».

Слідчі встановили, що жінка забезпечувала роботу станції, безперебійний транзит через неї військової техніки та особового складу окупаційних військ, сприяла вивезенню залізницею до рф української пшениці.

Читайте: Двох бойовиків "лднр" засуджено у Львові до 15 років в'язниці реального терміну

Крім того, фігурантка проводила агітаційну роботу серед підлеглих, закликаючи їх підтримувати агресора та поширювала фейки щодо України.

Від СБУ їй оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору).

Колаборантці загрожує до 12 років ув’язнення, до 15 років позбавлення права обіймати певні посади та конфіскація майна.

Читайте: Колаборант з Новоайдару на Луганщині став "прокурором" окупантів "лнр"

фото: travels.in.ua

R
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку