На Словʼянському напрямку українські бійці знищили два ворожих танки і склад зброї росіян

<em>На Словʼянському напрямку ДШВ знищили два ворожих танк і склад з БК росіян. Скрін з відео</em>
На Словʼянському напрямку ДШВ знищили два ворожих танк і склад з БК росіян. Скрін з відео

Ворог зазнав втрат на Словʼянському напрямку.

Про це повідомляє 81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада ДШВ ЗСУ

Противник продовжує накопичення та розміщення своїх засобів ураження у смузі відповідальності 81 бригади 7 корпусу ДШВ, а також намагається евакуювати техніку, яка була підбита внаслідок невдалої спроби механізованого штурму.

"Завдяки злагодженим діям підрозділів аеророзвідки та БпС вдається зафіксувати та знищити будь-яку техніку, яка рухається у кіл-зоні Слобожанських десантників. За цей тиждень вдалось знищити дві одиниці важкої броньованої техніки та боєкомплект противника", — повідомили у ДШВ.

Ситуація в смузі оборони залишається важкою, зазначили у

Окрім спроб просунутись, застосовуючи прикриття важкої та легкої техніки - ворог постійно намагається інфільтруватись у міжпозиційний простір та накопичувати засоби артилерії та БпЛА неподалік тимчасово окупаваних міст та селищ. Також не припиняються удари та дистанційне мінування шляхів логістичного сполучення, яке ускладнює переміщення українських воїнів.

На відео — знищення російських танків та складу з БК підрозділами БпС 81 оаембр 7 корпусу ШР ДШВ на Словʼянському напрямку.

Ворог атакує Слов’янськ і Краматорськ з повітря
Ворог продовжує атаки на Слов‘янськ і Краматорськ. Здійснюються атаки по цивільній забудові. Про це 21 червня в телемарафоні ”Єдині новини” розповів речник артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича Сергій Шебеліст передає Суспільне. В зоні відповідальності 26 окремої артилерійської бригади (ОАБр) Краматорський, Слов‘янський, Костянтинівський напрямки. ”Слов’янськ і Краматорськ доволі близько від лінії бойового зіткнення. Тому ворог атакує з повітря, застосовуючи, зокрема,
″Сухопутний коридор смерті для окупантів”: на трасах навколо Маріуполя палає техніка росіян
У вихідні вздовж «сухопутного коридора», який проходить через Маріуполі, було гаряче. Про це інформують Центр вивчення окупації та міська рада Маріуполя. Фіксують палаючу техніку росіян та фур, які задіяні в забезпеченні потреб фронту. Так, уражено техніку вздовж напрямків «Маріуполь - Донецьк», «Маріуполь — Волноваха», «Новоазовськ — Маріуполь», повідомляє Центр вивчення окупації і міська рада Маріуполя. Окупанти періодично перекривають траси через загрозу ударів Сил оборони України. У міс
V
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку
На Словʼянському напрямку українські бійці знищили два ворожих танки і склад зброї росіян