На Словʼянському напрямку українські бійці знищили два ворожих танк і склад зброї росіян

Ворог зазнав втрат на Словʼянському напрямку.
Про це повідомляє 81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада ДШВ ЗСУ
Противник продовжує накопичення та розміщення своїх засобів ураження у смузі відповідальності 81 бригади 7 корпусу ДШВ, а також намагається евакуювати техніку, яка була підбита внаслідок невдалої спроби механізованого штурму.
"Завдяки злагодженим діям підрозділів аеророзвідки та БпС вдається зафіксувати та знищити будь-яку техніку, яка рухається у кіл-зоні Слобожанських десантників. За цей тиждень вдалось знищити дві одиниці важкої броньованої техніки та боєкомплект противника", — повідомили у ДШВ.
Ситуація в смузі оборони залишається важкою, зазначили у
Окрім спроб просунутись, застосовуючи прикриття важкої та легкої техніки - ворог постійно намагається інфільтруватись у міжпозиційний простір та накопичувати засоби артилерії та БпЛА неподалік тимчасово окупаваних міст та селищ. Також не припиняються удари та дистанційне мінування шляхів логістичного сполучення, яке ускладнює переміщення українських воїнів.
На відео — знищення російських танків та складу з БК підрозділами БпС 81 оаембр 7 корпусу ШР ДШВ на Словʼянському напрямку.


















