На окупованій Луганщині через високі ціни жителі Рубіжного вимушені їздити за їжею до Старобільська, — Лисогор
На тимчасово окупованій території Луганщини ціни на продукти харчування продовжують зростати, а їхня якість залишається незмінно низькою.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
За словами Лисогора, ціни піднімаються, тому падає купівельна спроможність населення, якому дешевше з’їздити за їжею та речами першої необхідності до Старобільська.
Також жителі Рубіжного скаржаться, що обіцяного росіянами відновлення міста упродовж року вони так і не дочекалися.
"У кого є можливість, живуть в селах навколо, бо за відсутності комунікацій залишатися в багатоповерхівках неможливо", — йдеться у повідомленні.
Читайте: В окупованому Луганську росіяни організували патрулі, які зривають постери "Жовтої стрічки"
Стало відомо, що перепустки для в’їзду у Рубіжному більше не видають. Зупиняють на блокпості і направляють до сусіднього Сєвєродонецька.
"Від початку тижня стало ще важче потрапити й до Кремінної. Видані раніше перепустки не діють – потрібні нові. Їх можна отримати на місці, але дійсні документи лише впродовж 90 днів", — розповідає Лисогор.
Тому без реєстрації в Кремінній потрапити в місто стало важче, навіть при наявності рідних. Пропускають лише вибірково після ретельної перевірки.
Як повідомлялося, колаборанти на Луганщині жадають від керівництва рф гарантій про безпеку
Нагадаємо, Луганська область є місцем активних бойових дій у ході російсько-української війни з 2014 року. Обласний центр місто Луганськ окуповано загарбниками невизнаної, т.зв "лнр".
Центральні міста Луганщини - Сєвєродонецьк та Лисичанськ, зазнали руйнації та окуповано військовими рф.
Долучайтеся! Спільнота Відновлення — засноване "Східним Варіантом" ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до Спільноти відновлення та підтримайте Східний Варіант донейтом.