
На одній з найбільших конференцій в Центральній та Східній Європі презентували проєкт відродження Маріуполя
У Європі презентували проєкт відродження Маріуполя.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада
Пройшла презентація проєкту Mariupol Reborn на XXXII Економічному форумі «Нові цінності Старого Континенту – Європа на порозі змін»
Це одна з найбільших конференцій в Центральній та Східній Європі, яка пройшла у місті Карпачі.
Де мер Маріуполя Вадим Бойченко розповів про План відродження міста під час панельної дискусії «Після деокупації: економічні та соціальні виклики українських міст в контексті демографії».
«Зараз працюємо над баченням Маріуполя після деокупації. Розробляємо масштабний план відродження – «Mariupol Reborn». Головна мета – повернути людей в Маріуполь. І вже під це ми формуємо економічну модель, візію просторового розвитку та інші компоненти відродження», - Вадим Бойченко.
‼️За його словами, складніше повернути тих, хто виїхав закордон. Для цього треба об’єднати зусилля держави, міжнародних партнерів та бізнесу, аби створити необхідні стимули для повернення людей.
«4 липня 2022 року в Лугано Голова Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн сказала важливу річь: відновити Україну – це моральний обов’язок цивілізованого світу. Ця заява стала символом того, що Україна на цьому шляху має надійних партнерів. Символом, що разом зможемо відродити наш дім і наш Маріуполь», - Вадим Бойченко.
«Mariupol Reborn» реалізовує Маріупольська міськрада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів. Детальніше про проєкт тут.
А ще: у США не виключають прориву ЗСУ решти ліній оборони російських військ до кінця 2023 року
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди змушені були працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів, з вулиць, наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.