
На КПВВ "Мілове" нова сервісна зона розпочала свою роботу (фото)
Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай та представник Агентства ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг взяли участь в урочистому відкритті сервісної зони на міждержавному пункті пропуску у Міловому.
Про це повідомляє Східний Варіант із посиланням на пресслужбу ЛугОДА.
Будівництво сучасної сервісної зони реалізовано завдяки фінансовій допомозі Євросоюзу для того, щоб перетин кордону був безпечним та комфортним.
У вітальному слові глава Луганщини наголосив:
"Сьогодні Луганщина починає докорінно змінювати сам підхід до надання послуг при перетині держкордону. Це значна зміна щодо наших громадян. Такі сервісні зони вже діють на контрольних пунктах в'їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію Луганської області. Переконаний, що завдяки змінам на краще ми вже боремося за розум та серця наших громадян, які живуть в окупації”.
Вони відвідали нове приміщення сервісного центру з зоною очікування для людей, що перетинають КПП.
Завдяки фінансуванню ЄС проведено роботи з облаштування структури модулів для надання послуг населенню, оснащених електричними системами та опалювальними пристроями, а також санітарні приміщення, доступні для осіб з інвалідністю на міждержавному контрольному пункті.
"Коли більшість звичайних контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду вздовж лінії розмежування на сході України залишалася повністю закритою або функціонувала лише в обмежені години через затяжну ситуацію з Covid-19, все більше жителів непідконтрольних уряду територій Донецької та Луганської областей почали використовувати між ПП "Мілове" для в'їзду на підконтрольні уряду території України, щоб зустрітися з членами їхніх сімей та отримати доступ до адмінпослуг та соціальних виплат, насамперед пенсій, відносно високий відсоток людей, які перетинають лінію розмежування з непідконтрольною на підконтрольну уряду територію – це люди похилого віку. та особи з особливими потребами або інших уразливих категорій осіб",
– наголосила Кароліна Ліндхольм Біллінг.
"З 2015 року УВКБ ООН та його партнери - неурядові організації - надавали інфраструктурну та транспортну підтримку, інформаційну та соціальну допомогу на КПВВ, сприяючи доступності громадян до їх права на свободу пересування при перетині лінії розмежування. Роботи на міждержавному КПП у смт такої підтримки, яка дозволяє підтримувати родинні зв'язки та доступ до основних прав та послуг безпечно та гідно",
- сказано у повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.