На Київщині відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької лікарні (фото)

У Михайлівці-Рубежівці відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької центральної міської лікарні. Фото: Facebook/Вадим Філашкін
У Михайлівці-Рубежівці на Київщині відкрили додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької центральної міської лікарні.
Про це 26 червня повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

За словами Філашкіна, нове відділення працюватиме для переселенців і місцевих жителів.
"Тут надаватимуть стаціонарну терапевтичну допомогу, паліативний догляд, медичний супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями, допомогу важкохворим і людям похилого віку", — заявив Філашкін.

У відділенні працюватимуть 11 співробітників. Значна частина з них — релоковані медики з Донеччини, які продовжують виконувати свою роботу далеко від дому.

"Дякую керівнику відділення Ігорю Баштану і всьому колективу за витримку та професійність. Дякую Торецькій та Ірпінській громадам, Київській області, міжнародним партнерам і всім, хто допоміг відкрити це відділення", — наголосив Філашкін.

Нагадаємо, Торецька мобільна амбулаторія в Павлограді отримала допомогу від Premiere Urgence Internationale.
Читайте також: Модульний медпункт Торецької громади продовжує роботу на Житомирщині (фото)
















