На Донеччині створили сайт для перевірки шкільних домашніх завдань онлайн
Студентка Приазовського державного технічного університету (ПДТУ) Уляна Твердохлібова розробила стартап “StudyCheck”. У команді стартапу – чотири людини.
“StudyCheck” - це сайт, на якому можна замовити перевірку виконаних домашніх завдань для школярів 4-8 класів, йдеться на сторінці Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України".
Як це працює? На сайті ви заповнюєте заявку на перевірку та прикріплюєте фото виконаного домашнього завдання. Наразі доступні три предмети – українська та англійська мови, математика. На вказаний номер телефону прийде відповідь від репетитора. Якщо потрібне роз’яснення, прийде відповідь на онлайн-конференцію.
Про ціни. Вартість перевірки одного домашнього завдання складає 25 гривень. Якщо потрібна індивідуальна консультація або роз’яснення, потрібно сплатити від 50 до 75 гривень. Перевіряють завдання репетитори із досвідом або студенти вищих навчальних закладів. Зараз у цій команді 10 людей.
“Багато батьків, у родинах яких є школярі, стикаються щовечора з одним і тим же викликом – дитина не може самостійно виконати домашнє завдання, батьки не в змозі пояснити, як його зробити. У цих випадках допоможе наша команда. Ми знаходимо для вашої дитини репетиторів, які онлайн перевірять або допоможуть виконати домашнє завдання, пояснять тему, яку школяр не зрозумів під час уроку. За кожне виконане завдання дитина отримує бонус у вигляді однієї зірочки, їх можна накопичувати та обмінювати на призи – у лазерному клубі або спортивному центрі”, - каже авторка стартапу, студентка 2 курсу ПДТУ Уляна Твердохлібова.
Автори стартапу кажуть, що їхня розробка – це не копія готових домашніх завдань, які можна списати з книжки. Репетитори пояснюють незрозумілі теми, допомагають розібратися у них.
“Ми пропонуємо послуги репетитора на короткий час – 30 або 45 хвилин. У разі потреби складно знайти людину, яка допоможе із домашнім завданням та пояснить тему. Це наша конкурентна перевага”, - говорить Уляна.
Більше дізнатися про сайт можна за посиланням: https://studycheck.app/.
До кінця січня автори стартапу тестують сайт, готові врахувати побажання та зауваження батьків та школярів. Також хочуть створити додаток та рекламувати свої послуги у школах Маріуполя.
Читайте: Світло, газ і вода: як на Донеччині створюють стартап для покращення комунальних послуг