Медіа "Рубрика" запрошує на онлайн-захід "РішенняХаб: економічна реінтеграція переселенців"
30 жовтня медіа рішень "Рубрика" разом з громадськими організаціями та представниками влади проведе онлайн-захід, присвячений економічній адаптації ВПО у нових громадах.
Про це повідомляє медіа "Рубрика".
Вимушені переселенці, які покинули свої домівки через повномасштабну війну, стикаються з проблемами з житлом, працевлаштуванням та фінансовим забезпеченням.
Сьогодні в Україні існують десятки громадських організацій, які працюють з внутрішньо переміщеними особами та намагаються допомогти їм з пошуком роботи, відновленням власної справи чи оформленням виплат. "Рубрика" вирішила посприяти обміну досвідом між цими організаціями для покращення ефективності їхньої роботи.
Як це працює?
Медіа рішень "Рубрика" запрошує 30 жовтня (середа) о 17:00 на онлайн-захід, присвячений темі економічної адаптації внутрішньо переміщених осіб в нових громадах, ситуації на ринку праці та перспективам відновлення людського капіталу українського сходу.
Окремою темою дискусії стане презентація аналітичного матеріалу "Люди як основний капітал відновлення або як повернути мігрантів і переселенців на території сходу України", який підготувало онлайн-видання "Східний Варіант". Також учасники представлять уже наявні кейси та практики роботи органів влади та громадського сектору.
Учасники заходу зможуть не лише дізнатись про поточні ініціативи, але й презентувати власні організації та долучитись до обговорення нових проєктів підтримки. Ви також матимете можливість поділитися власними ідеями та поставити питання спікерам.
Запрошують до участі у заході:
- представників профільних громадських організацій,
- внутрішньо переміщених осіб,
- ради ВПО;
- правозахисників,
- медіа,
- всіх, кому важлива ця тема.
Зареєструватись за посиланням.
Коли: 30 жовтня о 17:00 (середа)
Де: онлайн-платформа ZOOM.
Читайте також: Українські журналісти закликають міжнародну спільноту до рішучих дій у зв'язку з убивством української журналістки Вікторії Рощиної
Читайте також: Переміщені університети Донеччини та Луганщини: вижити, щоб повернутися