Маріупольці скаржаться на проблеми з транспортом в окупованому місті: відео
За понад рік окупації міста загарбники так і не змогли налагодити роботу транспорту. Маріупольці пишуть в місцевих пабліках, що його катастрофічно не вистачає.
Про це повідомляє міська рада Маріуполя
Життя в окупованому Маріуполі - це постійна необхідність долати кілометри шляху та вистоювати черги з самого ранку. Усе, щоб просто потрапити до лікарні, написати заяви чи отримати чергову "подачку" .
"Адже уся інфраструктура послуг була зруйнована росіянами. Маріупольцям необхідний транспорт, адже ходити пішки з одного району в інший – справжнє випробування.", - пояснюють у міськраді.
Люди вимагають запустити хоча б платні маршрути, аби тільки не йти пішки. Деякі вже є, але білет коштує дорожче, ніж у самій росії – 50 рублів. Жителі вже на камери пропагандистських телеканалів відкрито обурюються. Маріупольці вже готові купити білети для окупантів в одному напрямку – на москву, - наголошується у повідомленні.
Також: маріупольська школа ім. Куїнджі відновила свою діяльність у дистанційному та очному форматі
А ще: відомі деталі цьогорічного вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій
Нагадаємо, 1 березня 2022 року розпочалася блокада Маріуполя. Війська рф оточили Маріуполь. Сотні тисяч людей опинилися під регулярними обстрілами без доступу до води, тепла та їжі, без мобільного зв’язку та можливості безпечно виїхати з міста.
Люди залишились без опалення у мінусову температуру. Російські окупанти заблокували Маріуполь ще на початку березня. За цей час вони майже зрівняли його із землею, знищивши близько 95-98% усіх будівель.
Точна кількість жертв від ворожих обстрілів у Маріуполі - невідома.
Окупанти перетворюють Маріуполь на справжнє руїни. Зносять зруйновані обстрілами будинки, щоб приховати сліди злочинів.
Місто досі живе в основному з проблемами водопостачання, їжі, житла, елементарних засобів доступності. У ньому з’явилося безліч братських могил з мирними жителями.
Люди й зараз змушені працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих з-під завалів і з вулиць, жителі наражаються на небезпеку через мінну та екологічну небезпеку. Тощо.