Знай наших
Луганчанки здобули "бронзу" першості Європи зі стрибків у воду

Соф'я Есман та Діана Шевченко. Фото: Facebook/Олексій Харченко
Соф'я Есман та Діана Шевченко стали "бронзовими" призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
Для дівчат це був дебютний міжнародний старт у такому складі.
За свій виступ український дует отримав 266.88 бала та піднявся на ІІІ сходинку п'єдесталу.
Нагадаємо, луганчанки вибороли в Києві "золото" та "срібло" першості країни зі стрибків у воду.
Читайте також: В активі луганчан 3 "золоті", 2 "срібні" та "бронзова" нагороди особистого чемпіонату України зі стрибків у воду, що відбувся в Києві














