
Кириленко прокоментував створення Маріупольської військової адміністрації
Депутати Маріупольської міської ради після вторгнення рф в Україну жодного разу не зібралися на чергову сесію. 11 березня замість запланованого засідання, вони провели "депутатський день". Одна з причин — це небажання місцевих депутатів співпрацювати з колегами із заборонених в Україні партій.
Про це очільник обласної військової адміністрації Павло Кириленко заявив під час онлайн дискусії, яку організував профільний комітет Верховної Ради, йдеться на його сторінці у Facebook.
Начальник Донецької ОВА не виключає створення в Маріуполі військової адміністрації.
Зокрема він зазначив, що приклад Маріупольської міськради, де депутати відмовляються проводити засідання з представниками партій Шарія та "ОПЗЖ" є показовою. Кириленко назвав присутність колаборантських сил в органах місцевого самоврядування наругою над пам'яттю полеглих українських захисників.
"Найближчим часом буде вирішене питання створення Маріупольської військової адміністрації. Це ситуація показова, і цілком можливо, що саме так буде відбуватися і в інших громадах у разі відновлення роботи місцевих рад, обраних на виборах 2020 року" — написано в повідомленні.
Раніше маріупольські обранці неодноразово зверталися до очільника Донецької ОВА з пропозицією створити міську військову адміністрацію для Маріуполя.
Криза влади тимчасово окупованого міста пов'язана не лише із проросійськими партіями в раді. Місцеві обранці не можуть також дійти згоди щодо процедури проведення голосувань.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.