Коли бензин з'являється у так званій "лнр", то він коштує на 50-70% дорожче, ніж у рф

На АЗС. Фото: freepik
Жителі окупованих територій Луганщини, які спробували придбати бензин в сусідніх регіонах рф, були неприємно вражені різницею цін.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, наразі пальне в окупантів є дефіцитним повсюди. Але у рф ціни намагаються усіляко стримати.
«Водночас у так званій "лнр" бензин, коли його завозять, коштує на 50-70% дорожче. Ціни там не контролюють — радіють, коли взагалі є, чим заправлятися», — наголосив Харченко.
Нагадаємо, до так званої "лнр" окупанти розподіляють пальне за залишковим принципом.
Читайте також: Паливна криза: райони так званої "лнр" загарбники залишили без бензину














