
Керівники Донецької та Луганської ОВА привітали жінок з 8 березня
З 8 березня жінок привітали очільники Донеччини та Луганщини.
Привітання керівники розмістили на своїх сторінках в соцмережах.
"Сьогодні жінки й чоловіки пліч-о-пліч стоять у всіх сферах життя і разом виконують навіть найважливішу, найважчу роботу — захищають Україну. Кожна сучасна українська жінка варта поваги та захоплення. Розумні, сильні, сміливі та відчайдушні. Кожна з вас по-своєму наближує українську перемогу! Бажаю вам сил стояти на своєму, завзяття у будь-якій добрій справі та щастя — такого, яким ви його самі бачите. Дякую, поважаю і пишаюся!" — привітав жінок голова Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін
До привітань доєднався і голова Луганської ОВА Артем Лисогор:
"Любі жінки Луганщини! Дорогі матусі, сестри та донечки! Незалежно від того, яка на календарі дата — 8 березня, чи будь-яка інша — ми цінуємо вас безмежно та пишаємося вашими досягненнями у політиці, вихованні прийдешніх поколінь, підтримці та розвитку культури і мистецтва. Ви — воїни, які захищають нашу свободу та безпеку, бізнес-лідери, що ведуть світ до нових вершин, ви — справжні маги, які здатні змінювати світ своїми діями, словами та прикладом. Нехай цей день буде святом вашої непересічної сили і краси. Та нагадує, що ви здатні на неймовірні речі, а ваш потенціал — неосяжний. Бажаю вам, дорогі жінки, бути безмежними у своїх мріях, мужніми у зусиллях та щасливими у серці. Кожен ваш крок нехай буде спрямований до нових висот. Життєві перемоги укріплюють внутрішню силу. А кожен день вашого життя буде сповнений коханням, радістю та турботою найрідніших людей" — привітав він.
Читайте також: "Кожна обирає для себе": українки Донеччини про те, якою бачать роль жінки в сучасному суспільстві
8 березня в Україні і світі святкують Міжнародний жіночий день (День боротьби за права жінок). Визначна дата для жінок у всьому світі. Саме цього дня 1857 року у Нью-Йорку відбулася перша демонстрація жінок-робітниць, які вимагали гідної оплати праці, зменшення робочого дні та інших прав, зокрема можливість отримувати освіту та голосувати. Через кілька років, в лютому 1907 року, на вулиці міста вже вийшло близько 20 тисяч жінок. Наступного року в колах американських соціалістів виникає думка створити окреме жіноче свято. Згодом ООН проголосила 8 березня Міжнародним жіночим днем.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.