Ще 160 військових повернулися з російського полону (фото)

Відбувся черговий обмін полоненими, 26 червня 2026 року. Фото з офіційного телеграм-каналу Президента України
Сьогодні, 26 червня, з полону було звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
За його словами, серед звільнених сьогодні — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
"Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", — зазначив Зеленський.
Раніше ми писали, що керівник Офісу Президента України Кирило Буданов заявляв, що найближчим часом може відбутися обмін військовополоненими.
Читайте також: 5 червня відбувся 75-й обмін полоненими між Україною та російською федерацією — додому повернулися 186 українців






















