Ще 1 будинок скоро зникне у нових районах окупованого Сіверськодонецька

Стела в оккупированном Северскодонецке. Фото из открытых источников
У нових районах окупованого Сіверськодонецька невдовзі зникне ще 1 багатоповерховий будинок. Черговий із 79, що збираються демонтувати росіяни.
Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.
"Як і попередні багатоповерхівки, цю окупанти серйозно пошкодили при штурмі міста навесні 2022 року. Обіцяли відремонтувати. Не відновили. Потім вирішили, що простіше позбавитися", — наголосив він.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку все частіше горять багатоповерхівки, де були відремонтовані дахи.
Читайте також: На Харківщині загинув боєць 3-ї штурмової бригади з Сіверськодонецька Олександр Воронкін















