Ще 1 будинок скоро зникне у нових районах окупованого Сіверськодонецька

Стела в оккупированном Северскодонецке. Фото из открытых источников
Стела в оккупированном Северскодонецке. Фото из открытых источников

У нових районах окупованого Сіверськодонецька невдовзі зникне ще 1 багатоповерховий будинок. Черговий із 79, що збираються демонтувати росіяни.

Про це повідомив голова Луганської обласної державної адміністрації Олексій Харченко.

"Як і попередні багатоповерхівки, цю окупанти серйозно пошкодили при штурмі міста навесні 2022 року. Обіцяли відремонтувати. Не відновили. Потім вирішили, що простіше позбавитися", — наголосив він.

Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку все частіше горять багатоповерхівки, де були відремонтовані дахи.

Читайте також: На Харківщині загинув боєць 3-ї штурмової бригади з Сіверськодонецька Олександр Воронкін

І
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку