
Гуманітарну ситуацію на Донеччині обговорили сьогодні із делегацією представництва ЄС в Україні
Окрім ситуації на вільній частині Донеччини, обговорили також і ситуацію на окупованих територіях.
Про це доповів голова Донецької ОВА Павло Кириленко
Партнери чудово розуміють, що потреби Донеччини та Луганщини суттєво відрізняються від потреб інших регіонів — і мають особливий підхід до кожної з областей.
Окрім ситуації на вільній частині Донеччини, обговорили також і ситуацію на окупованих територіях.
Розмова йшла про мобілізацію місцевих жителів до незаконних збройних формувань та окупаційної армії російської федерації.
Це — серйозна проблема, яка потребує виваженої і адекватної реакції.
Говорили про деокупацію територій, зокрема тих, що були захоплені ще у 2014 році, — про те, як там відбуватиметься відновлення української влади та покарання злочинців.
"Країни Європейського Союзу з перших днів війни допомагають Україні різними засобами спротиву агресії та допомагають підтримувати гідний рівень життя у прифронтових територіях, а з початком повномасштабного вторгнення — мільйони наших громадян знайшли в ЄС тимчасовий прихисток. Дякую Європейському Союзу за ту допомогу, яку він продовжує надавати Україні та українцям. Впевнений, що спільними зусиллями всього цивілізованого світу ми зможемо подолати всі наслідки російської агресії", - подякував Кириленко.
Читайте також наш текст: випробування війною: новообраний ректор ДонНУ ім. В. Стуса про роботу вишу та можливість повернення до Донецька
А ще: виходу немає? Як відновити документи на нерухомість, які були втрачені під час війни
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.