Член "Білого янголу" про евакуацію на Донеччині: не завжди вдається заїхати до людей через бої

"Білі янголи" евакуюють з Торецька маленьких дітей повз палаючі від обстрілів будинки (відео)
Донецька ОВА

Активні бойові дії на Донеччині часто заважають або не дають провести евакуацію населення з прифронтових населених пунктів.

Про це в ефірі національного телемарафону сказав Павло Дяченко, т.в.о. начальника відділу комунікації нацполіції в Донецькій області, член екіпажу «Білий янгол», передає Східний Варіант.

«В деякі населені пункти не маємо можливості заїхати взагалі. І розуміємо, що людям потрібна допомога, але буває таке, що перечікуємо, щоб зʼясувати певні обставини і вже потім заїжджати», — розказує поліціянт.

Це стосується не лише міст на лінії фронту, а й невеличких сіл та селищ.

Щодо того, чи стало більше охочих до евакуації, Дяченко зазначив, що таке відбувається за обставин. Люди не хочуть виїжджати, бо більш-менш «можна жити», хоча, на переконання поліціянта, яке життя у селі, де нема ні світла, ані інших комунікацій, та кожен день ідуть обстріли. «Але є випадки, коли цивільні гинуть від обстрілів, люди розуміють, що вони можуть бути наступними, і приймають для себе таке рішення (евакуюватись, — ред.)», — зауважує Дяченко.

На Донеччині працює пʼять екіпажів «Білого янголу» на пʼятьох напрямках. Повністю роботою охоплена прифронтова територія області. Екіпажами вивезено на сьогодні 6700 людей, з них — 740 дітей.

Читайте: Из Донецкой области эвакуировали еще 16 детей

Читайте: Поліціянти Луганщини, роздаючи гуманітарну допомогу, потрапили під обстріл російських загарбників (відео)

R
Subscription: Plane Paper

Підписуйтеся на розсилку

Популярні новини

Підписуйтеся на розсилку