UA
UA RU
09 Вересня 2023, 16:57
1794
"Спільнота Відновлення": як донеччанин відновив роботу виробництва солодощів
Історія

"Спільнота Відновлення": як донеччанин відновив роботу виробництва солодощів

Сергій Пивовар родом зі сходу та є підприємцем вже понад 13 років. Починав працювати у Донецьку, але через війну переїхав до Покровська, де виготовляв солодощі під брендом “Справжня пекарня”. У 2022 році Сергію довелось втретє переїжджати та з нуля починати виробництво круасанів та тортів у Львові. Сьогодні Сергій став амбасадором “Спільноти Відновлення” та лауреатом відзнаки “Незламні зі сходу”. Розповідаємо його історію стійкості.

“Спільнота Відновлення” — засноване Східним Варіантом ком'юніті незламних жителів сходу, які заново поставили на рейки свою діяльність у сфері бізнесу чи в громадському секторі. Люди, якими ми захоплюємось та про яких хочемо розповісти якнайбільшій кількості людей. Бо такі історії варті вашої уваги та підтримки. Підтримайте створення таких історій — долучайтесь до “Спільноти Відновлення” та  підтримайте Східний Варіант донейтом.

***

Сергій Пивовар родом із Донеччини. Та свій підприємницький шлях почав ще у 2010 році.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Сергій на своєму виробництві “Бейккультура” у Львові. Фото: Сергій Пивовар

Моя основна діяльність до 2014 року була пов’язана із гуртовими продажами та дистриб'юцією кондитерських виробів у місті Донецьк та по області”, – розповідає підприємець.

Проте після початку війни Сергію довелось виїхати із Донецька до міста Покровська, де він продовжив свою діяльність.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Фото: Радіо Свобода

Це були не ті масштаби та темпи, що у Донецьку, тому було складно. Проте згодом знайшли приміщення під цех та самостійно почали робити кондитерські вироби. Географія постачання наших виробів була досить широка”, – ділиться підприємець. 

Заклад у Покровську називався “Справжня пекарня” та відкрився у 2017 році. Продукція була різна, наприклад: мафіни, сметанники, медовики та печиво. Виробництво працювало на широкий вжиток для ринків та магазинів. Працівників та працівниць було від 8 до 15 людей.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_09
Фото: Сергій Пивовар

Виробництво розвивалось, ми почали поставляти товар у Дніпропетровську область. А у 2021 році додатково відкрили кулінарію в Одесі”, – розповіда Сергій.

Чоловік зазначив, що з початком повномасштабної війни довелось обирати між кулінарією в Одесі та виробництвом в Покровську.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Покровськ після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Фото: nv.ua

Війна все перекреслила та довелось обирати. Зупинились на кондитерських виробах, бо для них було більше обладнання. Кулінарію довелось закрити. Якщо з Донецьку ми з дружиною Оленою переїжджали й у нас не було ще обладнання, бо це була дистрибутивна компанія (кабінет та меблі), то вже у Покровську був цілий кондитерський цех, тому прийняли рішення перемістити бізнес в якомога безпечніший регіон. Довго не вагалися й 70% виробництва перевезли до Львова у квітні 2022 року”, – ділиться підприємець. 

Сергій розповів, що зараз все змінюється дуже динамічно. Він стикнувся із рядом викликів у Львові. 

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Фото: Сергій Пивовар

Ринок виявився іншим, а в мене не було досвіду продажів у Львові. Коли працювали раніше у Покровську, то возили звідси продукцію та продавали на сході, а навпаки – ні”, – ділиться  підприємець. 

Чоловік зазначив, що в місті вдосталь своїх сильних операторів ринку. 

Конкурувати тут виявилось дуже складно, тому певний час ми продавали та намагалися звертатися до підприємців або гуртовиків, але не склалось. Можливо наш продукт не підійшов”, – розповідає Сергій.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Фото: Сергій Пивовар

Зі слів героя, місцеві структури надали суттєву допомогу. А з релокацією допомогла держава. 

Проте потрібно самому доводити цінність свого продукту та знаходити клієнтів й клієнток. Це був бізнес з нуля. З нуля вже втретє. Ми не встигаємо на новому місці стати сталим виробництвом, як все доводиться починати заново”, – ділиться підприємиць. 

Чоловік зазначив, що в Донецьку, коли він тільки починав, все було чудово: зростали продажі та прибуток. Працювати було передбачувано та комфортно.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Покровськ після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Фото: Еспресо. TV

У 2014 році спочатку в Покровську. Поступово почали мати попит на ринку, хоч і розвивались переважно “по сарафанному радіо”. Нас знали по продукції. Люди куштували, їм подобалось, й вони розповідали про нас знайомим. Так ми розширювались та дійшли до стадії, що хотіли покращити якість й виробляти для кав’ярень та мережі “Фора””, – розповідає Сергій. 

Підприємиць зазначив, що у Львові вони знову намагаються стати сталими.

Сергій Пивовар виробництво солодощів_08
Фото: Сергій Пивовар

“Рік-два, то не час. Не вистачає для сталого розвитку. Після релокації до Львова ми відкрили виробництво “Солодкі уяви” –  це була ніша широких кондитерських виробів, але ми її тимчасово закрили. Влітку продажі у всіх погіршуються, навіть у тих операторів, хто давно працює. Фактори були не на нашу користь, тому зараз я займаюсь круасанами та крафтовим пивоварінням”, – ділиться Сергій.

Зі слів героя, раніше він не готував, але у Львові довелось навчитися, й зараз він сам виробляє круасани за французьким рецептом. Дружина Сергія, Олена, їздила на навчання до партнерів у Францію, тому зараз родина використовує їхні рецепти для виробів із листового тіста.

У Покровську у нас було багато напрацювань, колектив знав рецептуру та якісно готував. Проте у Львові нові співробітники й співробітниці з якими не вдавалося зробити схожий продукт, тому зараз я просуваю інші вироби. Якщо раніше це були солодощі на гурт, то зараз тістечка, тортики й круасани для місцевих кав’ярень. Виробництво називається “Бейккультура”. Це як скульптура, тільки якщо скульптуру з каменя роблять, то ми з тіста ліпимо”, – розповів підприємець. 

Також Сергій зі своєю командою почав займатися крафтовим пивоварінням, і їхній продукт починає мати попит у Львові. 

Якщо бажаєте замовити продукцію Сергія та підтримати його виробництво, можете зателефонувати за номером: +380 50 545 03 50

***

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись:
21 Листопада Четвер
15:32

У Краматорську патрульні допомогли чоловіку, який потребував невідкладної медичної допомоги (відео)

15:31

Росіяни окупували на Донеччині село Дальнє, — DeepState

15:14

Українські кіберфахівці опублікували вітання з річницею Революції Гідності на російських сайтах підприємств на ТОТ

14:59

Україна разом зі Світовим банком презентували план змін — "Матриця реформ"

14:48

В окупованому Маріуполі росіяни проводять чергову хвилю фільтраційних заходів, — Спротив

14:45

Донецька ОВА і керівники ДСНС та СБУ вшанували пам'ять загиблих героїв України (фото)

14:33

У Жовтих Водах мешканці Бахмутської громади отримали гуманітарну допомогу

14:23

У Донецькій ОВА провели засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

14:18

У Миколаївці рятувальники доставили більше тонни гуманітарної допомоги маломобільним людям (відео)

13:59

На базі будинку соціального житла для маріупольців у Дніпрі планують створення центру Франції

13:43

Парламент прийняв за основу законопроєкт щодо захисту прав депортованих, примусово переміщених дітей, — Геращенко

13:35

Майже 85% втрат росіян припадають на східний напрямок, багато — здаються в полон, — ОСУВ "Хортиця"

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: