Абітурієнтки з Донеччини та Луганщини можуть виграти грант ООН на навчання
Абітурієнток Донецької та Луганської областей віком від 14 до 21 років запрошують взяти участь у конкурсі есе та виграти стипендію ООН на навчання.
Про це повідомляється на сайті STEM IS FEM.
Арт-проект "Наука - це вона" запущено STEM is FEM за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).
Мета проекту - відновити історичну та гендерну справедливість щодо видатних українських жінок-науковців, адже інтелект, працьовитість, талант та відданість своїй справі не залежать від статі та віку.
Проект є частиною кампанії ООН Жінки "Покоління рівності", з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок у технологіях та інноваціях.
Учасницям конкурсу пропонується написати есе про 12 відомих українських жінок-вчених - Катерину Ющенко, Клавдію Латишеву, Ганну Єльську, Антоніну Прихотько, Ольгу Перевозчикову, Галину Скібо, Нану Войтенко, Олену Ванєєву, Наталію Атамась, Оксана
Авторів 12 кращих есе чекають подарунки. Головний приз - стипендія на навчання.
Читайте: Увійти в IT на Донбасі: де вчитися і знайти роботу
Основні умови конкурсу на краще есе:
автором може бути дівчина від 14 до 21 років;
• робота повинна бути на 100% оригінальною і ніколи раніше не була опублікована.
• всі факти, пов 'язані з ім' ям героїні, повинні відповідати дійсності і бути правдивими. Есе не повинно містити вигадок;
• обсяг твору - до 500 слів, мова - українська.
• есе має висвітлювати такі питання: якою науковою діяльністю займалася героїня, її основні досягнення, як її винаходи або діяльність впливає на сьогодення, а також яке особисте враження автора від героїні.
Зазначається, що роботи приймаються до 23:59 15 березня 2021 року.
Форму для подачі есе і докладні правила конкурсу можна подивитися на сайті.
Для довідки: STEM IS FEM - освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей (термін, що використовується для об 'єднання таких академічних дисциплін, як наука, технології, інженерія та математика) серед дівчат.