![У Києві для внутрішньо переміщених сімей з Донеччини провели дитячі святкові заходи (фото)](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-1-1070x580.jpg)
У Києві для внутрішньо переміщених сімей з Донеччини провели дитячі святкові заходи (фото)
9 березня у просторі «Культурний хаб Донеччина» пройшла зустріч для 150 дітей та дорослих з Донецької області, яку організувало обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури».
Про це повідомили у Донецькій обласній державній адміністрації.
"Для відвідувачів організатори хабу провели родинне свято «Baloon party». Це чудова можливість для родинного єднання та вираження любові й підтримки одне одному. Учасники програми з задоволенням взяли участь у різних конкурсах, патріотичних квестах, іграх, танцях та змаганнях", — зазначили в ОДА.
Для жінок і діток відбувся майстер-клас «Мистецтво фотопозування» від Регіни Наслєднікової, режисерки-хореографки, постановниці шоу, мюзиклів, концертів, організаторки масових заходів в Україні та закордоном.
Також відбулося індивідуальне фотографування від професійної фотографки Віри Бігми.
Наприкінці зустрічі для гостей хабу показали мультфільм «Том і Джеррі».
![дитяче свято 2](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-2-1024x768.jpg)
![дитяче свято 3](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-3-1024x768.jpg)
![дитяче свято 4](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-4-1024x768.jpg)
![дитяче свято 5](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-5-1024x768.jpg)
![дитяче свято 6](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/dytiache-sviato-6-1024x768.jpg)
Нагадаємо, на Донеччині примусово евакуюють 28 дітей з їхніми родинами.
Читайте також: З Торецької громади евакуювали ще дві родини з дітьми (фото, відео)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.