Українців запрошують до онлайн-дискусії “За що ми воюємо? За ідентичність, за територію, за історію, за культурну спадщину?”
Освітня платформа “У пошуках ідентичності” запрошує 27 лютого, у вівторок, о 19:00 приєднатися до панельної дискусії «За що ми воюємо? За ідентичність, за територію, за історію, за культурну спадщину?»
Міркуватимемо про таке:
- Як знання/незнання історії впливає на сьогодення?
- Які фейки є вкрай небезпечними для громадян і громадянок України на шляху пізнання власної ідентичності?
- Що захищає сьогодні українська нація у війні з сусідкою-агресором?
- Що ми вкладаємо у поняття «культурна спадщина»?
Запрошені гості:
- Наталія Кривда — докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, сучасна українська філософиня та публічна інтелектуалка.
- Віталій Скальський — історик, доктор наук, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, редактор сайту «Історична правда», дослідник історії XIX і XX століть.
- Модераторка — Наталія ЛЕГКА, головна редакторка дискусійної платформи «У пошуках ідентичності», кандидатка філософських наук.
Доєднатися до дискусії можна за цим лінком
Онлайн-дискусія проходить в рамках освітнього проєкту про історію та культуру “У пошуках ідентичності”. Ця дискусійна платформа відповідає на запит українців, які хочуть зʼясувати для себе причини подій, які відбуваються сьогодні, та перезавантажити свої знання з української історії та культури.
Фокус проєкту спрямований переважно на регіони півдня та сходу України: Запорізьку, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Сумську, Донецьку та Луганську області.
У межах проєкту заплановано провести 12 онлайн-лекцій та 6 панельних дискусій, взяти участь у яких зможуть усі охочі.
Відеозаписи попередніх лекцій проєкту “У пошуках ідентичності”:
- “Чому важливо говорити про ідентичність в умовах війни? Культурна ідентичність” (Наталія Кривда)
- “Як ми тут опинилися? Магістралі і манівці української історії ХХ сторіччя” (Віталій Скальський)
Проєкт реалізує громадська організація “Культурний Проєкт” за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри” (UCBI).