![В окупованому Донецьку снаряд прилетів в кабінет "голови Куйбишевського району"](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/kolaborant-Adamets-pislia-obstrilu-u-Donetsku-1070x580.jpg)
В окупованому Донецьку снаряд прилетів в кабінет "голови Куйбишевського району"
У Донецьку боєприпас влучив у кабінет колаборанта, так званого «голови Куйбишевського району» Івана Адамця у ДК ім. Куйбишева.
Про це повідомляє окупаційна влада «днр».
Призначений бойовиками «мер» Донецька Олексій Кулемзін заявив, що снаряд прилетів у кабінет Адамця, коли той «вів прийом громадян». Жодних доказів цьому він не навів.
![обстріл Донецька 23 січня](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/obstril-Donetska-23-sichnia2-1024x768.jpg)
При цьому дивним виглядає те, що сам Адамець неушкоджений. Немає і свідоцтв присутності людей або їх ушкодження, якщо, як стверджується, була прийомна година.
![обстріл Донецька 23 січня](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/obstril-Donetska-23-sichnia4-1024x768.jpg)
Разом з тим, окупанти розганяють сценарій обстрілу 21 січня, коли вони заради виправдання продовження війни проти України вбили майже 30 цивільних у Донецьку.
![обстріл Донецька 23 січня](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/obstril-Donetska-23-sichnia3-1024x768.jpg)
Читайте: Двоє людей старшого віку загинули через самообстріл бойовиками у Ясинуватій
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.