![Керівництво заводу "Донецьк-сталь" примушує працівників "голосувати" за путіна з погрозами мобілізації, — міськрада Маріуполя](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Okupatsiia-mobilizatsiia-viyna.-rosiia-putin-vybory.jpg)
Керівництво заводу "Донецьк-сталь" примушує працівників "голосувати" за путіна з погрозами мобілізації, — міськрада Маріуполя
Або за путіна, або — на фронт, такі умови ставлять в окупації українців і змушують підтримувати диктатора рф.
Про це повідомляє міськрада Маріуполя.
Президентські вибори в рф стають все ближчими, тож в окупації посилюється тиск на українців. Загарбники роблять все, щоб змусити людей віддавати свої голоси за російського міжнародного злочинця.
Зокрема, з’явилася інформація, що керівництво металургійного заводу "Донецьк-сталь" примушує працівників ставити підписи за висування путіна на посаду президента. У разі відмови погрожують звільненням чи мобілізацією.
"Такі дії окупантів підтверджують, що українці на окупованих територіях масово не раді загарбникам. Тож окупанти вимушені показувати "підтримку", застосовуючи репресивні заходи та погрози", — наголошується у повідомленні ради.
Читайте наші тексти: "Ми — люди зі сталі": як родина з Маріуполя відкрила бізнес у Хмельницькому та займається волонтерством
А ще: маніпуляції та фейки: як та навіщо росіяни знімають пропагандистські фільми про "Азов"
![Керівництво заводу "Донецьк-сталь" примушує працівників "голосувати" за путіна з погрозами мобілізації, — міськрада Маріуполя](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Okupatsiia-mobilizatsiia-viyna.-rosiia-putin-vybory.1-768x1024.jpg)
![Керівництво заводу "Донецьк-сталь" примушує працівників "голосувати" за путіна з погрозами мобілізації, — міськрада Маріуполя](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Okupatsiia-mobilizatsiia-viyna.-rosiia-putin-vybory.2-768x1024.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.