![Пів тисячі школярів Донеччини провели зимові канікули в освітніх локаціях українських хабів](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Dity-Donechchyny-1070x580.jpg)
Пів тисячі школярів Донеччини провели зимові канікули в освітніх локаціях українських хабів
Дружня атмосфера, створена педагогами, спілкування з однолітками подарували дітям святковий настрій та незабутні враження від канікул.
Як повідомили у департаменті освіти і науки Донецької ОДА, під час зимових канікул керівники гуртків Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості організували заходи для учнів та вихованців закладів освіти області на базах освітніх локацій в хабах у містах Дніпро, Київ, Краматорськ, Кропивницький, Миколаївка, Слов’янськ, Хмельницький.
![Діти Донеччини 1](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Dity-Donechchyny-1.jpg)
Була організована робота творчих майстерень з виготовлення святкових листівок, сувенірів, іграшок. Діти знайомились з традиціями календарно-обрядових свят, відповідали на завдання вікторин, танцювали та співали пісні. Святкові зустрічі об'єднали понад 500 школярів, до яких долучилися і батьки.
![Діти Донеччини 2](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Dity-Donechchyny-2.jpg)
Раніше ми писали, що з Донеччини евакуювали ще 20 дітей.
Читайте також: Учителів і школярів окупованого Донецька зобов'язали вітати з Різдвом з обов'язковою "підтримкою президента путіна"
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.