![У Рівному центр переселенців "Я — Маріуполь"допоміг родині українського військового](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Mariupol-viyna-dopomoha-viyskovi-rodyny-1070x580.jpg)
У Рівному центр переселенців "Я — Маріуполь"допоміг родині українського військового
Надаються послуги нашим оборонцям та об’єднують родини військових, які повернулися з фронту чи полону.
У центрах "Я — Маріуполь" працюють Помічники ветеранів.
Так, у Рівному за підтримки Волонтерського центру "Осанна", наш помічник ветерана вручив дружині військового Яні Рачицькій бейбі-бокс. Адже багатодітна родина в приємному очікуванні - жінка готується до появи п'ятої дитини:
"Дуже дякую Ірині — помічниці ветерана центру "Я — Маріуполь" Рівне за турботу та піклування. В цьому боксі все необхідне на перший час! Це гарний подарунок! Дуже приємно".
Помічники ветеранів надають різні послуги військовим та їх родинам. Серед них — забезпечення базових потреб, отримання психологічної, юридичної та гуманітарної допомоги. Також індивідуальний соціальний супровід та інформаційна підтримка 24\7.
Нагадаємо: у центрах для переселенців Маріуполя з'явилися помічники військових та ветеранів
Також: "Спільнота Відновлення": як маріупольський бренд військової амуніції вже понад рік працює в Луцьку
![У центрі для переселенців з Маріуполя жінка захисника України в очікуванні п'ятої дитини отримала допомогу](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Mariupol-viyna-dopomoha-viyskovi-rodyny.2-771x1024.jpg)
![У центрі для переселенців з Маріуполя жінка захисника України в очікуванні п'ятої дитини отримала допомогу](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Mariupol-viyna-dopomoha-viyskovi-rodyny.1-771x1024.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.