![Заочно до довічного ув'язнення засуджено лікарку з Маріуполя, яка здала ворогу поранених бійців ЗСУ](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/vipravna-koloniya-97-Makiyivka-polon-tyurma-1070x580.jpg)
Заочно до довічного ув'язнення засуджено лікарку з Маріуполя, яка здала ворогу поранених бійців ЗСУ
Заочно до довічного ув'язнення засуджено лікарку-офтальмолога з Маріуполя, яка здала важкопоранених військовослужбовців ЗСУ у полон російським окупантам.
Про це повідомили в Донецькій обласній прокуратурі.
У березні 2022 року війська рф розпочали окупацію міста та захопили будівлі комунального некомерційного підприємства «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполя». На той час у медичному закладі перебували щонайменше 7 військовослужбовців Збройних Сил України, які отримали тяжкі поранення, захищаючи мирне населення від ворога. Аби приховати від армії росіян їх присутність, персонал медзакладу перевдягнув українських захисників у цивільний одяг.
![лікарка-зрадниця з Маріуполя](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/likarka-zradnytsia-z-Mariupolia-768x1024.jpeg)
«Проте, не всі працівники лікарні виявилися вірними своїй державі. Лікарка-офтальмолог відділення мікрохірургії ока, підтримуючи дії країни-агресора, під час проведення медичного обходу добровільно вказала російським військовим на хворих військовослужбовців ЗСУ», — ідеться у повідомленні.
Через дії зрадниці окупанти взяли вказаних громадян у полон, де піддали їх фізичним та моральним знущанням.
За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури судом визнано винною громадянку України у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
Читайте: Воював проти України: зраднику з Донецька загрожує довічне ув'язнення
Читайте: СБУ повідомила про підозру посадовцю з Донеччини, який перейшов на бік окупантів
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.