![У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/U-Luhansku-aktyvisty-prodovzhuiut-chynyty-sprotyv-zaharbnykam-1070x579.jpg)
У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото
Активісти руху "Жовта Стрічка" продовжують чинити спротив окупантам в захопленому Луганську.
Про це повідомляє рух спротиву на тимчасово окупованих територіях "Жовта стрічка"
Листівка "Луганськ – це Україна" на тлі українського музично-драматичного театру, патріотичні графіті у кварталі Ватутіна та парку "Дружба" є беззаперечним доказом спротиву в окупованому місті, зазначають в "Жовтій стрічці".
![У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Okupovanyy-Luhansk-1-768x1024.jpg)
![У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Aktyvisty-u-Luhansku-1024x768.jpg)
![У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/Okupovanyy-Luhansk-chynyt-sprotyv-1024x768.jpg)
![У Луганську активісти продовжують чинити спротив загарбникам: фото](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/sprotyv-v-okupatsii-2-768x1024.jpg)
Як повідомлялось, жителі Луганська приєднуються до вітань з Днем Гідності та Свободи
Нагадаємо, що "Жовта стрічка" — це рух громадського спротиву на тимчасово окупованих територіях України, створений у квітні 2022 року після російського повномасштабного вторгнення. Метою руху є інформаційний опір російським загарбникам.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.