ЗСУ, волонтери та дівчинка з Маріуполя: у Львові зняли новий кліп про переселенців (відео)
У Львові зняли новий кліп про переселенців, у сюжеті військові, рятувальники, переселенці і дівчинка з Маріуполя - Афіна.
Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на повідомлення голови Львівської ОВА Максима Козицького.
"Пам'ятаєте, менше тижня тому я розповідав про чотирирічну Афіну, яка разом з батьками і сестричкою змушена була покинути рідний Маріуполь і почати нову сторінку життя на Львівщині?
Афіна та інші люди, яких об'єднала Львівська область, - лікар, волонтер, балерина, рятувальник, військовослужбовець ЗСУ - стали героями ролика на пісню «Хочу до Львова» від музичного лейблу MONOTON і музиканта Віталія Окса. Вони зачитали рядки з вірша Андрія Панчишина «На площі Ринок».
Зйомки проходили за підтримки обласної військової адміністрації. Хочу поділитися з вами результатом.
«У день, коли пролунали перші вибухи, мільйони українців втратили свої домівки і змушені були рятувати своїх рідних та шукати безпечне місце, тікаючи від російської агресії. Львів, як і багато інших міст України, став другою домівкою для сотень тисяч українських сімей, а львів'яни - новою родиною. Мета проєкту - щоб кожна родина пісня війни обов'язково повернулася до своїх рідних домівок та міст, які вони так люблять», - розповіли організатори відеозйомок.
Автором треку «Я хочу до Львова» став львівський співак і музикант Віталій OKS. Він народився і живе у Львові. Займатися вокалом почав вже у 6 років, отримуючи від співу щирі емоції. У 16 років спробував взяти участь у шоу «Голос країни», ступив на найбільшу сцену України, і став суперфіналістом 10-го сезону.
«Ця пісня про кожного з нас, про спогади, про емоції, які виникають у нас, коли ми знаходимось вдома. Львів справді став домівкою для тисяч біженців фактично з усіх куточків України. Усі ми стали одним цілим народом, який бореться за свою країну, за свою історію, за свою націю», - поділився автор пісні Віталій Окс.
Організатори проєкту впевнені, що війна закінчиться, ми все відбудуємо, все встане на свої місця, а люди повернуться додому. Проте ми завжди будемо пам'ятати, що нас підтримувало та об’єднувало увесь цей час