
У Краматорську відзначили 78-му річницю визволення міста від нацистських загарбників
Пам’ять загиблих бійців Другої світової війни, які звільняли Донеччину, Україну та світ від нацизму, вшанували у річницю вигнання нацистів з Краматорська сьогодні, 6 вересня.
Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на пресцентр Донецької ОДА.
Участь у меморіальному заході взяли голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник Командувача об'єднаних сил генерал – майора Богдан Бондар, голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, Краматорський міський голова Олександр Гончаренко, громадськість.

«Історія нацистського панування вчить нас, що, скільки б не тривала окупація, вона все одно рано чи пізно завершується, і це важливий урок для сьогодення. Дякую всім, хто воював за нашу землю 78 років тому і тим, хто продовжує воювати за неї зараз. Пам’ятаємо!»,
- зазначив очільник області.
Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко звернувся до жителів міста з приводу річниці визволення Краматорська і Донецької області від нацистських загарбників.

«Щорічно, 6 вересня, жителі нашого міста збираються у Сквері Героїв біля Вічного вогню, щоб вшанувати пам'ять загиблих в боях воїнів. Саме в цей день 78 років тому наше місто було звільнено від окупації нацистських загарбників. У боях за Краматорськ загинуло і померло від ран понад тисячу військовослужбовців. Кожен з них - герой, і ми завжди будемо пам'ятати їх подвиг. Друга світова війна стала страшною трагедією людства у XX столітті. Голод, страх, смерть, знищення всього цінного - ось, що принесли з собою нацисти. На щастя, наші предки змогли зупинити цей кошмар. Завдяки нашим воїнам, ми отримали шанс на мирне життя. Але і сьогодні ми змушені захищати це право зі зброєю в руках. Упевнений, що ми здобудемо перемогу, як і наші воїни майже століття тому - адже ми їх нащадки, волелюбні та сильні. Тому докладемо всіх зусиль, щоб кожен зробив все можливе в ім'я зміцнення і процвітання нашої держави - це буде найкращим пам'ятником і проявом поваги до всіх, хто боровся за звільнення як Краматорська, так і України »,
зазначив Олександр Гончаренко.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.