На Донеччині в Центрах STEM-освіти дітей вчать 3D-моделювання
На Донеччині в Центри STEM-освіти за грантові гроші закупили 3D-принтери.
Про це повідомляє Східний варіант з посиланням на Проєкт USAID
Підприємниця з Вугледара Ганна Теличко за грантом від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) отримала 3D-принтери. По одному встановила у центрах STEM-освіти Вугледара, Курахового, такий же буде встановлено у Волновасі. Там Ганна готується відкрити подібний центр.
На заняттях діти друкували на 3D-принтері перші моделі брелоків та кубку.
“На виготовлення одного виробу йде від 20 хвилин до 6 годин. У дітей горять очі, вони хочуть самі щось спробувати надрукувати. Разом з принтером ми отримали кілька готових моделей для друку, у перспективі будемо створювати свої. На таких принтерах можна також надрукувати свого робота або якусь деталь, щоб потім взяти участь у змаганнях з робототехніки. Така техніка розширює можливості нашого центру для розвитку креативності”, - говорить підприємниця Ганна Теличко.
Також підприємниця розробляє курс 3D-моделювання та 3D-друку для дітей 10-14 років, щоб зацікавити їх цим процесом та показати можливості застосування cучасного обладнання у різних сферах життя.
“Моя задача – показати дітям можливості цього сучасного обладнання, навчити створювати прототипи для цього, розвивати креативність. Я щаслива, адже у маленьких містах показую можливості для розвитку, комусь допомагаю обрати майбутню професію. Власне це місія моїх центрів – зацікавити та надихнути на подальший розвиток, показати, що на Сході України є такі можливості”, - каже Ганна.
20 березня на регіональному відбірковому онлайн-конкурсі команда дітей із Вугледарського центру STEM-освіти посіла 1 місце. Зараз діти готуються представляти Донецьку область на змаганнях у Києві.
На Донеччині Центри STEM-освіти підприємниця відкрила за грантової підтримки. Для їх облаштування Проєкт USAID закупив сучасне обладнання - набори конструкторів “ЛЕГО”, ноутбуки, три мультимедійні дошки. Це обладнання допомагає дітям цікаво та корисно провести час, навчитися програмуванню, розробці ігор та створенню мобільних додатків. Центри відвідують близько двохсот дітей.
Фото: Проект USAID