![ПРООН передала рятувальникам Донеччини обладнання для боротьби з COVID-19](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/Znimok-ekrana-2020-12-16-o-18.58.58.png)
ПРООН передала рятувальникам Донеччини обладнання для боротьби з COVID-19
Програма розвитку ООН передала рятувальникам Донецької області обладнання, яке буде використовуватися під час проведення заходів по боротьбі з COVID-19.
Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС області.
У період пандемії рятувальники регулярно проводять санітарну обробку на об 'єктах соціальної сфери, зупинках громадського транспорту і в найбільш відвідуваних людьми місцях.
Для більш ефективного здійснення цих заходів фахівцям ДСНС передали обладнання, призначене для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції на території регіону. У рамках проекту "Підтримка ЄС для Сходу України" вони отримали генератори гарячого туману, які будуть використовуватися для проведення дезінфекційних заходів.
![ПРООН передала засоби боротьби з COVID-19](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/P1099232-1024x682.jpg)
Крім того, рятувальників забезпечили апаратами високого тиску та насосами для проведення спеціальної обробки техніки, що залучається до проведення заходів, пов'язаних з поширенням COVID-19.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.