![У мера Краматорська діагностований коронавірус](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/119337-ru-1070x580.png)
У мера Краматорська діагностований коронавірус
У міського голови Краматорська підтверджений діагноз коронавірусної хвороби.
Про це сам Андрій Панков написав на своїй сторінці в фейсбуці.
"Друзі, як і обіцяв, інформую вас про перебіг мого лікування.Я отримав позитивний тест на коронавірус. Згідно з порадами епідеміологів люди з мого найближчого оточення також здали тест у п’ятницю, як контактні особи.
Всі результати вже на руках – жоден не має підтвердженого захворювання.
Усім, хто телефонував, писав і цікавився станом мого здоров’я повідомляю додатково: відчуваю себе добре, лікуюсь, перебуваю на самоізоляції. Дякую за підтримку.
Закликаю усіх відповідально ставитись до свого здоров’я. При перших симптомах нездужання – звертайтесь до свого сімейного лікаря, якщо це можливо – у телефонному режимі. Дотримуйтесь введених карантинних обмежень – не додавайте лікарям зайвого клопоту, їм зараз і так не легко", — написав Панков.
Як відомо, про підозру на коронавірус міський голова Андрій Панков повідомив 25 вересня і тоді ж здав тести, і пішов на самоізоляцію.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.