На Донеччині обговорили шляхи спротиву ворогу
З нагоди 1000 днів Незламності у Донецькій області відбулась зустріч, присвячена обговоренню шляхів взаємодії жителів області та військових у справі спротиву ворожій навалі.
Про це повідомляє Донецька ОВА
Участь у зустрічі взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ганна Фесенко, директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Павло Челпих, представники органів місцевого самоврядування, військових підрозділів, які боронять Донеччину, активна молодь та волонтери.
«1000 днів тому всі ми прокинулись від незвичного явища — вибухів ракет, які атакували кожну точку нашої країни. Моя сім’я, мої діти прибігли до мене з криком «Тату, що сталося? Що це таке? Що відбувається?». І так було майже в кожному куточку нашої країни. 1000 днів тому російська федерація зняла з себе маску миротворця і показала, що саме вона вже вісім років була основним спонсором війни й основним агресором, провокатором війни»
1000 днів нашої боротьби — це Волноваха, героїчна оборона Маріуполя, Бахмут, Соледар, Вугледар, Покровськ, Курахове. Ми тримаємось і далі. 1000 днів – це майже 3000 загиблих, 6000 поранених, понад 150 тисяч зруйнованих будинків, понад 800 лікарень, шкіл, закладів культури і спорту. 1000 днів тому у нас розпочалось геть інше життя, і ми продовжуємо жити, боротися і давати гідну відсіч агресору. Україна дихає, Україна живе, Україна бореться завдяки нашим воїнам. Слава нашим воїнам! Слава Україні!», — звернувся до присутніх заступник очільника області Ігор Бойко.
Під час зустрічі військові, представники влади та активісти пригадали шлях боротьби, який Україна пройшла протягом 1000 днів повномасштабної війни, а також обговорили подальші шляхи консолідації суспільства для спротиву ворогу.
Також учасникам зустрічі презентували фільм режисера Алана Бадоєва «Довга доба», який у 2024 році став переможцем кінофестивалю Ukrainian National Film Festival «Cinema for Victory» — фестивалю фільмів, знятих під час російсько-української війни.
«Ця робота фактично є документальною подорожжю життям українців під час війни. Кожна історія у стрічці — кіно, яке знімали наші герої на свої ґаджети. Цей проєкт — не просто ще один фільм про війну. Це документ, написаний голосами українців про події від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, які відгукнуться кожному з нас», — зазначили в адміністрації.
Також: стійкість держави має базуватися на максимальній ефективності управління в громадах, — Зеленський