![Рятувальники навчають мешканців Святогірська правил пожежної безпеки](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/dsns2-1070x580.jpg)
Рятувальники навчають мешканців Святогірська правил пожежної безпеки
З метою попередження пожеж в природних екосистемах інспектори Краматорського районного управління спільно з представником Святогірської МВА провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців м. Святогірськ.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Донецькій області.
"Під час заходу фахівці ДСНС довели громадянам статистику пожеж в екосистемах та розповіли, що основною причиною їх виникнення є людський фактор, зокрема, необережне поводження з вогнем та самовільне випалювання сухої рослинності. Рятувальники наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки в природних екосистемах, особливо в суху та спекотну погоду, коли ризик виникнення пожеж значно зростає", — йдеться у повідомленні.
![](https://v-variant.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/dsns1-1024x768.jpg)
Зазначається, що також вогнеборці зазначили, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму від 3 060 до 6 120 гривень.
Нагадаємо, на Донеччину рятувальники розвезли місцевим мешканцям більше 4 тонн гуманітарного вантажу
Читайте також: на Донеччині рятувальники ліквідували 26 пожеж за добу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.